Akimirkos

Smagios akimirkos kurių nesinorėtų pamiršti

Renginių kalendorius

Šiuo metu vis daugiau žmonių domisi,kaip natūraliais būdais išlaikyti sveikatą, gerą savijautą bei grožį.
Atsižvelgdama į šiuos poreikius, kviečiu Jus dalyvauti kompanijos Forever ir jos distributorių organizuojamuose renginiuose.

Vieni renginukai yra labiau informacinio pobūdžio, kur daugiau dalinamasi teorinėmis žiniomis. Kiti – praktiniai, kur galite ne tik sužinoti, bet ir išbandyti daugelį produktų.

Na, o dalyje renginukų netgi galite laimėti prizų.

Šie renginiai yra atviri visiems distributoriams ir visiems besidomintiems alavijo produktais. Renginiai nemokami. Kviečiu visus dalyvauti.

Tik vienas svarbus momentas – į visus renginukus būtina registruotis (tiesiog taip norima suskaičiuoti žmonių skaičių, užtikrinti, kad pageidaujamame dalyvauti renginyje yra laisvų vietų ir pan).

Papildoma informacija – aloe-vera.lt puslapyje

Visa informacija ir rekomendacijos apie Forever Aloe Vera produktus bei galimybė įsigyti Šilutėje ir Šilutės rajone, taip pat Klaipėdoje. Nepriklausomo distributoriaus ofisas Šilutėje, Eglių 3. Kontaktinis tel 8 656 66053 Loreta

Numatomi artimiausi renginiai:

[google-calendar-events id="1" type="list" title="Renginiai" max="100"]

Mėnesio renginių Google kalendorius

naudojantys Google paslaugas gali jį suderinti su savo kalendoriais ir taip galbūt greičiau ir patogiau gauti atnaujintą informaciją apie renginius

Leave a Reply